erbikNeopakovatelná svatba Jirky & Lucky

 

V sobotu se uskutečnila krásná svatba Jirky a Lucky, ne které se všichni smáli a radovali a spoustu vína a medoviny vypili. Nakonec jsme to všichni ve zdraví a bez kocoviny přežili a tady jsou fotky:) Zbytek donesu na CD, nebo někam nahraju..

Také si můžete povšimnout, že nová galerie běží na novém a překrásném enginu, och:)

 

 


 

erbik

Vystoupení na skautské Drakiádě 19.10.2008

 

Krásné vystoupení u příležitosti akce pořádané skauty. Kdo tady chce vidět nějaký další text, tak ať ho napíše:D Zatím doufám v Náčelníka. Fotky made by me jsou k vidění tady.

 

 

 


 

erbik

Vystoupení na 40. výročí ZŠ Hostýnská 4.10.2008

 

Na tomto krásném vystoupení jsme poprvé odzkoušeli nový styl a scénář. Hlavní téma byly gladiátorské zápasy nás šesti šermujících. Rosťa jakožto otrokář a majitel úplně malinkatého kolosea, se snažil souboje trochu usměrnit a organizovat. K tomu účelu používal hlavně dřevěnou tyč:D Kterou bychom mohli šťastně používat i při dalších vystoupeních, kdyby ji ovšem Netvor nerozsekl... Jestli to takhle půjde dál tak bychom měli zvýšit členské poplatky:D

Jinak vystoupení probíhalo velmi hladce a podle ohlasů se líbilo nejen nám účinkujícím, ale i divákům:) Fotky si můžete prohlídnout tady.

 

 

 


 

 

erbik

Vystoupení na Skautské zahradní oslavě 08

 

Vystoupení pro skautský oddíl Uragán, na jejich každoroční zahradní oslavě. Tady je link na jejich stránky, kde se dají najít fotky.

 

 


 

 

erbik

Soustředění na Hřebečné 08

 

Alias všestranná příprava na přežití v extrémních podmínkách za použití extrémních podmínek. se všemi podrobnostmi a pikantnostmi z letošního soustředění, exkluzivně made by Mathy je tady . Jeho další tvorbu můžete shlédnout na stránce naší s/zpřátelené (nevím jak se to píše, prostě jsou to kamarádi:) skupiny http://dacicti.cz Fotky ze soustředění jsou tady

 

 

 


 

erbik

Soustředění na Hřebečné 2007

 

Nádherných 9 dní, které jsme prožili na Ondrově chatě na Hřebečné v nás nechalo hluboké zážitky:) Kdo by si je chtěl připomenou ať laskavě spatří fotky, jež jsou k uvidění tady. Nebo se může pokochat Romanovým deníkem, jenž zaznamenává vše od lahodnosti oběda až po útrapy provázející každodenní tvrdý trénink.

 

 

 


 

erbik

Vystoupení na oslavě padesátého výročí Senešnice

 

Po delší době jsme se opět ukázali na veřejnosti (publicita je důležitá:) Tentokrát se o organizaci celé akce postaral Ráďa, který domluvil naší účast na oslavách 50sátého výročí krásné chatové osady Senešnice.

Poté co jsme se náležitě posilnili na výborném občerstvení, které nám připravila Ráďova maminka, jsme vyrazili na místo konání. Bohužel pro nás tentokrát nebyla vyhrazena žádná lokalita ve stylu LH, ale pouze plácek před garáží. Nicméně naše přítomnost ho tak rozzářila, že na tom nezáleželo. Tentokrát jsme neměli nic předem připravené a tak jsme se rozhodli zaujmout publikum spíše opravdovostí a brutalitou volných soubojů. To se povedlo bezezbytku, jelikož někteří přihlížející začali v průběhu vystoupení projevovat vážné obavy o všechny zúčastněné. Zvláště ve chvíli, kdy se Netvor rozhodl Jardu ležícího na zemi rozsekat na malinkaté kousíčky.

Nakonec jsme se ale všichni zdárně dožili konce a po potlesku a následném asi 20ti minutovém vydýchání se, jsme mohli přistoupit k nejlepší části dne-dlouho očekávané hostině s tombolou.

Fotky z akce jsou tady.

 

 

 


 

erbik

Naše vůbec první skupinové vystoupení v Lukově 06

 

První vystoupení, které jsme pořádali jako skupina, se odehrálo na zřícenině hradu Lukov na Moravě. Jelikož představení mělo nacvičené všechny souboje dramatickou zápletku strávili jsme nejeden den předříkáváním svých replik a cvičným sekáním hlav (cizích):) Rosta, jakožto náš bard se také věnoval zpěvu a skládání písní, jenž celé umělecké dílo doprovázely. Toto úsilí se nakonec vyplatilo, na vystoupení přišlo spoustu lidí a my sklidili zasloužené ovace.

Tento nezapomenutelný zážitek si ti, kteří ho již zapomněli mohou připomenout fotkami v galerii , nebo plakátkem, který na vystoupení lákal tady.

 

 

 


 

erbik

Bitva Tempo 2006

 

Tempo jakožto pohádková bitva, kde jsou povoleny všechny druhy zbrojí a kostýmu je pro naší skupinu ideální, protože nikam jinam by nás všechny nepustili. Protože nejsme s vyjimkou Ráďi dostatečně LH:D Této bitvy se nás účastnilo ze skupiny celkem 5 statečných a to Rosťa, Jirka, Netvor, Jirka II a moje maličkost:) Jak je z fotek vidět, tak tou dobou byli naše zbroje ještě o hodně zářivější a daleko míň zničené, než jsou teďka, což si můžete všimnout v ostatních galeriích. Nojo asi teď o hodně víc pilně trénujeme:)

Jinak bitva i s nácvikem trvala skoro celý den, příběh byl značně spletitý a plný intrik. I po dvou letech si pamatuju na únos Modré Karkulky a zjevení závěrečné deus ex machiny v podobě Dart Vadera:)

Fotky made by Jiříkovo rodiče (asi) jsou k vidění tady . A zde je odkaz na stránky Belenora , kde jsou taky nějaké fotky.

 

 


 

Made by Thar. All rights reserved.